• detaje
 • verifikuar

Restorant Pizzeria Berlin

Restorant, Piceri
 • 0 ( 0 Vota)
Bëni një rezervim

Ushqim dhe Pije  Fast Food dhe Piceri, Restorante

147

Prezantim

Restoranti Piceri Berlin ka shërbyer ushqimin më të mirë në Tiranë që nga viti 1998. Restorant Berlin ndodhet në qendër të Tiranës. Në një atmosferë mjaft të bukur Restorant Berlini ofron hapësira të mëdha dhe një verandë të mrekullueshme. Ne kemi kuzhinë tradicionale shqiptare si dhe ndërkombëtare, me një shumëllojshmëri të madhe të pjatave, që ndryshohen çdo muaj. Gjithashtu ofrojmë verërat më të mira italiane dhe kiliane. Mos harroni të provoni pizzas furrë druri.
Picat që Ne ofrojmë: Margarita, Proshutë, Diavola, Proshutë dhe Kërpudhë, Sallam dhe Proshutë, Vegjetarian, Ala krem, 4 Stinet, Ton, Beikon, Kapriçoza, 4 Djathrat, Krudo, Koto, Chicken, Philadelphia, Gagliarda, Bolognesse
ANTIPASTA: Kokteil me karkaleca, Sallate deti, Miks djathrash, Proshutë me pjeper, Pjate Alpine (djathe, proshute).
SALLATA: Sallate "Berlin", Sallate Rukola, Sallate e kombinuar, Sallate mikse me djathe, Sallate jeshile me ton, Sallate Franceze, Sallate Speciale, Sallate Cezar, Sall ate Shef.
SUPE Supe krem pule, Supe krem kerpudhe, Supe krem domate, Supe krem spinaqi, Supe zarzavate, Supe gjermane, Supe deti (karkaleci/peshku).
PASTA: Pastë me domate dhe mocarela, Pastë me pana dhe proshute, Pastë me peshk ton, Pastë me salmon, Pastë Bolonjeze, Pastë me salce djatherash, Pastë me tartuf, Pastë tris salcash, Spageti fruta deti, Spageti karbonara, Spageti domate, Taliateli domate dhe rukola, Taliateli rukola & gorgonzola, Njoki me domate te fresketa, Pene arrabiata, Pene tartuf, Rigatoni salce djathi, Fuzili me ton, Farfala pana dhe haviar, Linguine karkaleca dhe kunguj.
ORIZ: Oriz me zaferano, Oriz me zarzavate, Oriz me pule dhe zarzavate, Oriz me spinaq & salce djathi, Oriz me fruta deti, Oriz me salmon.
MISH ZGARE: Fileto pule zgare, Berxolle gici, Berxolle qingji, Biftek vici, Melçi vici, Fileto vici.
SPECIALITETE MISHI: Eskallop me limon, Eskallop me kerpudha, Fileto me rukola, Fileto me salce tartufi, Fileto me salce konjaku, Fileto kerpudha dhe pomodorini, Shnicel me djathe, Fileto pule me salce tartufi, Fileto Tris
PESHK: Peshk të dites, Peshk i zgarës, Fileto peshku i zgares, Fileto peshku i mbushur, Peshk i ziere, Sepje me salce, Kallamare friturei zgare, Midhje me vere, Karkaleca sipas deshires, Salmon zgare, Ganiturë

Gjuhët që flasim

 • Anglisht
 • Italisht
 • Frëngjisht
 • Greqisht

Karakteristika të veçanta

 • Ajër i kondicionuar
 • Ambjent i pastër
 • Evente të ndryshme
 • Free Wireless
 • Mjedisi i sigurt
 • Parking falas
 • Parking për biçikleta
 • Shërbim cilësor
 • Stafi i kualifikuar

Shërbime/Produkte

Shërbim taksi

Ofrojmë shërbim taksi pranë ambjenteve tuaj për çdo gatim që ndodhet në menun tonë

Rezervo drekën tënde (Në Rezervim)

Ju mund të rezervoni online drekë tuaj. Dhe me kryesorja ju mund të zgjidh që ne të gatuajmë ushqimin tuaj të preferuar duke na e treguar te komenti gjate rezervimit. Ne e gatuajmë dhe ju e shijoni.

0 Përshtypje

Informacion : Nuk u gjetë asnjë përshtypje.

Lini pështypjen tuaj

 • Sjellja e stafit
 • Niveli i stafit
 • Mënyra e të shpjeguarit
 • Gadishmëria për t'iu ndihmuar
 • Koha që kaluan me Ju
 • Ambjenti i punës
 • Sa komod u ndjeve
 • Cilësia e produkteve/shërbimeve

Lini përshtypjen tuaj

Konsultohuni me Q&A

Merrni përgjigje për pyetjet tuaja tani

Bëj pyetje

Pyetje

Akoma nuk është bërë asnjë pyetje.