• detaje
 • verifikuar

Bambo Pizza Bar

 • 0 ( 0 Vota)

Ushqim dhe Pije  Bare dhe Klube, Fast Food dhe Piceri

197

Prezantim

Piceri, Spageteri & Fast Food "Bambo Pizza Bar" ofron sherbim cilesor dhe gatime speciale te shijshme, te shpejta dhe te shendetshme. Ne ofrojme me te miren per ju, njohim shijet tuaja, kujdesemi per produktet qe ofrojme. Natyrisht kjo realizohet nga nje staf i specializuar dhe profesional. "Bambo Pizza Bar" ju jep nje motiv me teper per te buzeqeshur.

Picat që ne ofrojmë: Margarita, Proshutë, Diavola, Proshutë dhe Kërpudhë, Sallam dhe Proshutë, Vegjetarian, Ala krem, 4 Stinet, Ton, Beikon, Kapriçoza, 4 Djathrat, Krudo, Koto, Chicken, Philadelphia, Gagliarda, Bolognesse, Bambo.

Sallata të ndryshme: Sallatë Jeshile, Sallatë Fshati, Sallatë Shef, Sallatë Ton, Sallatë Rukola, Sallatë Çezar. Rizoto: Rizoto, Rizoto Zafferano, Rizoto 4 Djathrat, Beikon Kërpudha, Beikon me Perime.

Supa: Supë pule, Supë perimesh, Supë brokoli, Supë domatesh.

Pasta: Pasta Napolitana, Pasta Carbonara, Pasta Bolognesse, Pasta Speciale, Pasta Pesto Pasta Arrabiatta, Pasta Ton, Pasta Bambo.

Gatime të tjera: Fileto pule me salcë, Llukanik ne furrë, Llukanik me salcë, Fileto pule në zgarë, Omleta, Brusketa. Sanduiç Parizier, Sanduiç Beikon, Sanduiç Pikant, Sanduiç Vegjetarian, Sanduiç Ton. Kalcone etj

Gjuhët që flasim

 • Anglisht
 • Italisht
 • Greqisht

Karakteristika të veçanta

 • Ajër i kondicionuar
 • Ambjent i pastër
 • Kënd për fëmijë
 • Parking për biçikleta
 • Free Wireless

Shërbime/Produkte

Shërbim Taksi Falas

Ofrojmë shërbimin taksi FALAS në orarin 10:00 AM - 23:00 PM.

0 Përshtypje

Informacion : Nuk u gjetë asnjë përshtypje.

Lini pështypjen tuaj

 • Sjellja e stafit
 • Niveli i stafit
 • Mënyra e të shpjeguarit
 • Gadishmëria për t'iu ndihmuar
 • Koha që kaluan me Ju
 • Ambjenti i punës
 • Sa komod u ndjeve
 • Cilësia e produkteve/shërbimeve

Lini përshtypjen tuaj

Konsultohuni me Q&A

Merrni përgjigje për pyetjet tuaja tani

Bëj pyetje

Pyetje

Akoma nuk është bërë asnjë pyetje.