• Detaje
 • Verifikuar

Qendra Estetike DEA

Manikyr, Pedikyr, Trajtim dhe Masazh
 • 0 ( 0 Vota)

Kujdesi për veten  Manikyr dhe Pedikyr, Trajtime Kurative dhe Masazhe

153

Prezantim

Qendra Estetike DEA hapi dyert e saj ne 24 Dhjetor 2004.

Krijimi i kesaj qendre erdhi si fryt i nje bashkepunimi midis prodhueseve (azienda) te njohur italian si :
Apotherm, Sportarredo , Albanevosa , Edith Nail Trosani etj dhe eksperiences shume vjecare ne kete fushe te drejtueses se kesaj qendre Znj. Diana Gjermeni.

Dhe sic pritej rezultatet nuk munguan.Ne vitin e pare te aktivitetit te saj klientela e qendres pothuajse eshte trefishuar te mos flasim ketu per llojin e klienteles, qe nga te huaj e deri tek personalitetet me te njohura te spektaklit dhe kultures dhe politikes.

Aparaturat e qendres dhe produktet jane te gjitha te markave me te njohura te firmave italiane gjermane e kanadeze.

Perzgjedhja dhe kurimi i stafit te qendres ka qene dhe eshte pika kyce e sukseit te punes sone.

Produkti baze i linjave kryesore te punes si pershembull:trajtim fytyre,pedikyr,anticelulit si dhe produkt qe i keshillohet klienteles per perdorim shtepiak eshte i linjes APOTHERM.

Qendra jone eshte e re dhe nuk mund te flasim per nje histori,por ne jemi te bindur, qe emrin e kesaj qendre do ta cojme ne nivele te tilla qe brezat e ardhshem te jene krenar kur te thone:Kam punuar ne qendren estetike DEA,ose jam kliente e qendres estetike DEA, ju sigurojme per kete.

Salla e trajtimit te thonjve

1. Rikonstruksion thonjsh, 2. Dekorim artistik i thonjve, 3. French manikyr, etj

Salla e solarit

1. Solar gjysembusti (presion i larte), 2. Solar total
(keshillohet trajtimi me paketa 5+1 dhe 10+1 per te pasur nje rezulatat sa me optimal

Sauna

1. Trajtim relaksues, 2. Trajtim per dobesim

Salla e manikyr pedikyr

1. Manikyr i thjeshte, 2. Manikyr me parafine, 3. Pedikyr i thjeshte, 4. Pedikyr estetik dhe kurativ, 5. Pedikyr me parafine, 6. Trajtim i kembeve te renduara dhe kunder mykut, 7. Debilim i pjesshem dhe total

Salla e masazhit dhe e Anticelulitit

1. Masazh tradicional (klasik), 2. Masazh anticelulit, 3. Mazah linfodrenant, 4. Tonifikime te gjoksit, 5. Dobesim i pjesshem dhe total i trupit ( per nje rezultat sa me efikas rekomandohen 10 seanca), 6. Scrub trupi dhe fytyre, 7. Dobesim me elektroterapi me 8 elektroda ose 16 elektroda (qendra rekomandon kombinim:saun+elektroterapi dhe masazh anticrlulit per te pasur nje rezultat te shpejte dhe te dukshem)

Salla e trajtimi te fytyres,

1. Trajtim antirrudhe (kunder plakjes se lekures), 2. Trajim lekure delikate, 3. Trajtim te lekures se lyrte, 4. Trajtim lekure me njolla, 5. Trajtim i fytyres me acid glicolic, 6. Trajtim i akneve dhe pikave te zeza, 7. Masazh relaksues dhe tonifikues i fytyres
(keto jane disa sherbime baze te qendres estetike Dea, per persona me probleme te vecanta ofrojme sherbim specifik duke egzaminuar problemet e tyre mbas kontrollit ne qender)

Sherbime Speciale

1. Fryrje te Buzeve, 2. Heqje te Rrudhave

Gjuhët që flasim

 • Anglisht
 • Italisht

Karakteristika të veçanta

 • Ajër i kondicionuar
 • Ambient miqësor dhe i qetë
 • Ambjent i pastër
 • Aparatura moderne
 • Çmime ekonomike
 • Higjienë e lartë
 • Mjedisi i sigurt
 • Produkte higjinike
 • Shërbim cilësor
 • Stafi i kualifikuar

0 Përshtypje

Informacion : Nuk u gjetë asnjë përshtypje.

Lini pështypjen tuaj

 • Sjellja e stafit
 • Niveli i stafit
 • Mënyra e të shpjeguarit
 • Gadishmëria për t'iu ndihmuar
 • Koha që kaluan me Ju
 • Ambjenti i punës
 • Sa komod u ndjeve
 • Cilësia e produkteve/shërbimeve

Lini përshtypjen tuaj