Zidane këshillon Ronaldon: Mos u largo nga Reali

0
18

Sigurisht që për këtë situatë nuk mund të qendroj indiferent tekniku i “los blancos”, Zinedine Zidane, shkruan MARCA. Sipas të përditshmes spanjolle AS, Zidane ka telefonuar Ronaldon dhe i ka thënë se nuk dëshiron që ai të largohet, pasi bën pjesë në planet e tij për të ardhmen.

“Cristiano, unë nuk dëshiroj që t’i të largohesh. Je lojtari kryesor në projektin fitues të Real Madridit”, besohet t’i ketë thënë Zidane.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu