Zbulohet skandali! Aktorin e njohur e kapin “mat” në një video porno (Foto)

0
33
Loading...

Është një aktorët tanë komedianë të preferuar, por fatkeqësisht është në telashe të mëdha. Në një foto të zbuluar së fundmi, shihet komediani Kevin Hart që ka vendosur kokën në gjoksin e një gruaje dhe i ka futur duart te kofshët. Ajo nuk është bashkëshortja e tij dhe kjo video po hetohet nga FBI.

Hart shihet duket qeshur teksa bëhet shumë intim me gruan në foto. Është sajti i njohur TMZ që ka ekskluzivitetin e fotos dhe thotë se ajo është pjesë e një videoje që përfshin 2 persona duke bërë seks ndërkohë që më pas shfaqet dikush tjetër që vishet dhe duket si aktori Kevin Hart.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here