Zbulohen fotot nudo të ish-banores së Big Brother (FOTO+18)

0
20

“Gjithmonë e kam konsideruar gjoksin pikën e fortë të trupit tim”, kështu është shprehur një nga ish-banoret e “Big Brother”, e cila ka realizuar së fundi një set fotografik.

Tërësisht nudo, Esterina nuk nguron të nxjerrë në pah linjat dhe gjithçka tjetër që deri tani vetëm e kishit imagjinuar nën rroba.

Modelja, e cila ishte një nga konkurrentet e edicionit të shtatë të “Big Brother” u bë e famshme vitin e kaluar, pasi tërhoqi vëmendjen e fotografëve të Kampionatit Europian të futbollit, të cilët e konsideruan si një nga tifozet seksi të Shqipërisë.

Modelja 23-vjeçare nga Elbasani, e cila jeton në Milano është përfolur kohëve të fundit për zmadhimin e gjoksit, fakti që vetë modelja e ka mohuar për “Story”.

Megjithatë, në mbështetje të fjalëve të saj, Esterina ka realizuar edhe këtë set nudo, ku në plan të parë është gjoksi, që siç thotë vetë ajo është origjinal.

“Gerti Ibra quhet fotografi nga Shqipëria që realizoi këto nudo të miat për një “casting” në Itali, por që fatkeqësisht mbeti set personal, pasi më duhej të kthehesha në Shqipëri”, tregon ajo.

“Siç e shihni nuk kam ngurruar të vë theksin tek gjoksi në këto foto, pasi më akuzuan se kam bërë ndërhyrje duke e zmadhuar”, tha Esterina.

Po si qëndron e vërteta? “Theksoj që nuk e kam bërë gjoksin, dhe se kam të njëjtën masë që kam pasur, pra 2.5. Gjithmonë e kam konsideruar gjoksin pikën e fortë të trupit tim, edhe pse s’e kam vënë asnjëherë në dukje, pasi gjithmonë jam shfaqur e mbuluar. Por në rastin tim sekreti në rastin tim qëndron tek ekspozimi…”, tha ajo.

1 e 9

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu