Ylli i madh i thotë PO Milanit

0
31
Loading...

Suso thuhet se ka rënë dakord për të nënshkruar një kontratë të re me Milanin, e cila do ta lidhë atë me klubin deri në vitin 2022.

Sipas Sky Sport Italia, pati një përfundim të kënaqshëm në një takim midis agjentit të Milanos dhe Suso, Alessandro Lucci të hënën.

Rrjedhimisht, sulmuesi pritet të nënshkruajë për pesë vjet dhe të fitojë 3 milionë euro plus bonuse pas tatimit. 23-vjeçari ka shënuar tre gola dhe ka ndihmuar katër në tetë paraqitje për rossonerët këtë sezon dhe është thirrur kohët e fundit nga Spanja për herë të parë.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here