“Vogëlushja” Bella si “prostitutë e vjetër”, nxjerr thithkat në publik (FOTO)

0
42

Ajo është e njohur për veshjet e saj të pabesueshme.

Dhe Bella Thorne mund të mos ketë debutuar me veshjen e saj të egër ende.

Ylli 19 vjeqar u shfaq në ekra me një veshje të hollë transparente duke nxjerrë tërësisht gjoksin.

1 e 5

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu