Vithe dhe gjoks, marrëdhënje treshe në Durrës. Tërbohen vajzat (FOTO)

0
22

Vapa ka ardhur tashmë dhe bashkë me të edhe skenat jo normale për syrin e pushuesit normal.

Kështu një vajzë ka mbetur e skandalizuar ditën e Dielë në plazhin e Durrësit kur befas ka vënë re se në një shezllon pranë saj kishte plasur “orgjia”.

Vajza pa se dy vajza kishin hipur sipër një djali të gjorë dhe “po i merrnin frymën”.

“Më duket se plasi sheshit, po e bëjnë sheshit në mes të ditës”, shprehet vajza.

1 e 3

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu