Videoja “mbërthen” rrjetet sociale. Noizy këndon, por Kallashi…

0
34
Loading...

Kallashi është një nga vajzat e showbizit që u bë më së shumti e njohur në Shqipëri për performancat e saj provokuese në studion e Arjan Ҫanit duke habitur jo pak. Prej asokohe Kallashi ka mbledhur mijëra ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan shpesh foto dhe video provokuese që komentohen mjaft.

Ajo ka qënë e ftuar bashkë me reperin Noizy në një club ku Kallashi ka performuar kërcimin erotik twerk ndërkohë që reperi shqiptar këndonte një nga hitet e tij . Siç duket edhe nga videoja e siguruar nga ‘Intv’, performanca e Kallashit ka rritur mjaft temperaturat në ambjentin ku ishte e ftuar bashkë me reperin përballë qindra personave.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here