VIDEO/ Uji shpërthen si ‘shatërvan’ në qendër të Beratit

0
17
Loading...

Tubacioni F/160 i cili furnizon me ujë të pijshëm disa lagje të qytetit të Beratit ka pësuar avari.

Çarja e saraçineskës kryesore ka bërë që uji të shpërthejë në mes të qytetit si shatërvan si dhe të ndërpritet furnizimi me ujë prej disa orës në qendër të qytetit./a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here