VIDEO/ U ngatërruan me personin e gabuar, ja si e pësojnë dy të ‘fortët’

0
24
Loading...

U ngatërruan me personin e gabuar dhe e pësuan keq nga ai.

Ai shkon të kërcënojë drejtuesin e makinës që ishte nga pas, ndërsa godet makinën me shkopin e bejsbollit. Kaq ka mjaftuar për të “zgjuar bishën”. “Daily Mail” shkruan se drejtuesi i makinës ishte një sportist i arteve marciale dhe këtë e ka treguar edhe përballë këtyre dy personave.

Ai zbret nga makina dhe i lëshon një goditje që e lë menjëherë pa ndjenja personin që e sulmoi fillimisht e më pas lëshon në tokë edhe një tjetër person.

E gjithë ngjarja u filmua nga një automjet që kishte ndaluar pas tyre

a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here