VIDEO/ Tmerr gjatë shfaqjes me kafshët, tigri sulmon fëmijën

0
18
Loading...

Momente frike e tmerri gjatë një shfaqjeje me kafshët në Arabinë Saudite. Një tigër sulmon një fëmijë të vogël i cili kishte shkuar për të shijuar shfaqjen. Ndërhyrja e zbutësit të kafshëve arriti të shpëtojë fëmijën. Nuk kanë munguar as polemikat për mungesën e sigurisë në ambientet ku mbahej spektakli. Videoja e publikuar në youtube tregon momentin tmerrësisht të frikshëm kur tigri papritur rrëmben fëmijën dhe nuk e lëshon. Është dashur vetëm ndërhyrja e zbutësit të kafshës duke e grushtuar që tigri të lëshonte fëmijën./a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here