Video/ Skena të “nxehta” në Big Brother, banorja nxjerr gjoksin

0
23

Një banore ë Big Brother në Mbretërinë e Bashkuar ka bërë që shumë media të flasin për të.

Marnie Simpson sigurisht që është njëra ndër banoret më të përfolura në këtë edicion për arsye nga më të shumtat, dhe njëra ndër to është edhe paraqitjet e saj provokuese.

Gjatë shfaqjes së mbrëmshme ajo shihet duke bërë një vallëzim dhe në fund kur ulet në shtart ajo nxjerr gjoksin e saj dhe fillon duke e puthur atë.

Filmimet janë shpërndarë gjithandej dhe sigurisht janë mbuluar që të mos duken në mënyrë të qart për arsye etike.

Zeshkanja ka bërë që tashmë përsëri shumë media të flasin për të dhe banoret që ishin aty kanë filluar të qeshnin të gjitha.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu