VIDEO/ Skandal në Lushnje! Homoseksualët seks në hyrje të pallatit (+18)

0
33

KUJDES PAMJE EROTIKE

Dilema nëse homoseksualiteti është i lindur apo i fituar ka ndarë përherë njerëzit që diskutojnë për çështjen e homoseksualëve si dhe ka ndikuar edhe në pranimin apo refuzimin e kësaj kategorie të shoqërisë.

E megjithatë një rast skandaloz dhe i dhimbshëm vjen nga qyteti i Lushnjes, ku dy djem janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të ditës, në hyrje të një pallati.

Njëri para e tjetri pas, të dy kanë ulur nga pak pantallonat dhe po shijojnë momentin. Janë në moshë të vogël e ndoshta nuk janë as të vetëdijshëm për atë që po bëjnë, por nuk janë aspak shembulli që rinia jonë duhet të ndjekë, e për më tepër, të kryejnë të tilla akte në vende publike.

Një situatë e tillë, veçse e papëlqyeshme nga shumë persona që do t’i paragjykojnë për sjelljen apo orientimin e tyre, është e trishtë dhe e dhimbshme! Urojmë që këto pamje të mos tregojnë realitetin e rinisë shqiptare, se do të ishte një disfatë e vërtetë!

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu