VIDEO/ Shikoni si e pësoni kur ja bëni borxh personit të gabuar, leksion për të ‘fortët’

0
22
Loading...

Ai shkon të kërcënojë drejtuesin e makinës që ishte nga pas, ndërsa godet makinën me shkopin e bejsbollit.

Ai zbret nga makina dhe i lëshon një goditje që e lë menjëherë pa ndjenja personin që e sulmoi fillimisht e më pas lëshon në tokë edhe një tjetër person. E gjithë ngjarja u filmua nga një automjet që kishte ndaluar pas tyre. /ma.me

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here