VIDEO/ Rrjetet sociale tallen me Ilir Metën: LSI forë e parë, por….

0
22

Nervozizmi dhe deklaratat së fundmi të Presidentit të zgjedhur Ilir Meta se LSI është forcë e parë, nuk i kanë shpëtuar syrit kritik dhe ironizues të rrjeteve sociale.

Në një video të publikuar së fundmi, shihet pikërisht Meta që vrapon drejt finishit për të dalë forcë e parë me partinë e tij.

Por diçka i ndodh rrugës. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu