Video/ Rama falenderon Hysajn për mbështetjen: Faleminderit King!

0
21

Kryeministri Edi Rama falenderuar publikisht futbollistin e Kombëtares, Elseid Hysajt pasi ky i fundit u shfaq në një spot elektoral dhe deklaroi votën për Ramën.

Në në postim në facebook Rama i thotë Elseid Hysajt, faleminderit King. Më tej ai shkruan që…” Skuadra jonë është gati për ta ngritur flamurin kuqezi në oborrin e Europës së Bashkuar”.

Postimi i Ramës

“Faleminderit King 👍 Skuadra jonë është gati për ta ngritur flamurin kuqezi në oborrin e Europës së Bashkuar. Të bashkuar me një votë kuqezi për nr. ✌ne do të bëjmë 4 vitet e ardhshme katërfishin e asaj që kemi bërë në këta 44 muaj për Shqipërinë që Duam me Shtet – Punë – Mirëqenie”.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu