VIDEO/ Pro Evolution Soccer edhe në…celular

0
25
Loading...

Konami ka njoftuar lançimin e Pro Evolution Soccer 2018 edhe për celularë.

Në këtë version të ri do të jetë edhe David Beckham, i cili do të shoqërohet nga legjenda të futbollit si Diego Maradona, Romario, Ian Rush, Steven Gerrard dhe Michael Oëen.

Konami ka futur edhe modalitetin e ri “Friend”, që do të lejojë përdoruesit për të sfiduar në kohë reale njerëz nga e gjithë bota.Aplikacioni PES 2018 nuk është ende i disponueshëm për Shqipëri./a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here