VIDEO/ Një vajzë shkon e zhveshur në Universitet, pamjet trondisin rrjetin

0
33
Loading...

Në krizë nervore një vajzë rreth 20 vjeçe u zhvesh e gjitha dhe nisi që të sillet rrotull një kampusi universitar pa rroba, duke u afruar nga një dritare tek tjetra. Gjithë skena u shënua në kampusin universitar të Qatar University të Katarit. Skena të cilën e gjeni në videon më poshtë u filmua nga një tjetër vajzë, nxënëse në të njëjtin universitet.

Dyshohet se vajza protagoniste e videos ndodhej nën efektin e alkoolit dhe drogës.Pamjet e videos më poshtë të xhiruara gjatë javës së lënë pas, po bëjnë xhiron e botës. /ma.me

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here