Video/ Nicole Kidman puth në buzë kolegun në sy të bashkëshortit të saj

0
21
Loading...

Habiti jo pak të pranishmit që ndodheshin në sallë dhe sigurisht kjo video bëri xhiron e botës.

Aktorja hollivudiane Nicole Kidman puthi kolegun, aktorin Alexander Skarsgard, në prani të bashkëshortit të saj Keith Urban.

Aktorja seksi u entaziazmua kur kolegu i saj Skarsgard fitoi çmimin “Emmy” mbrëmjen e së dielës. Kur ai po ngjitej në skenë, Nicole i dha një puthje në buzë. Ndërkohë, bashkëshorti i aktores qëndronte prapa tyre dhe pa të gjithë skenën.

Sigurisht që nuk i ka pëlqyer aspak. I pakënaqur nga veprimi i gruas së tij që bëri me një burrë tjetër, ai u filmua duke duartrokitur. Nicole Kidman dhe Keith Urban janë të martuar që prej vitit 2006.

a.ç

(Video: Puthja e Nicole Kidman me të dashurin Alexander Skarsgard)

(Video: Nicole Kidman me bashkëshortin Keith Urban në tapetin e kuq para nisjes së eventit për çmimet Emmy)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here