VIDEO/ Modelja e njohur kërcim erotik topless në dritaren e makinës, përplaset për vdekje

0
101
Loading...

Një modele e njohur ka humbur jetën tragjikisht në një aksident rrugor teksa ishte në dritaren e veturës.

Natalia Borodin, e veshur vetëm me bikini të bardha, u filmua duke dhuruar kërcim erotik në dritaren e mjetit ndërsa shoqja e saj filmoi veprimin në një telefon celular.

Teksa Natalia po argëtohej jashtë dritares së veturës pothuajse lakuriq ajo duket se është goditur në një shtyllë.

Mirror Online ka vendosur të modifikojë sekondat e fundit këtij aksidenti.

Natalia, 35-vjeçare ishte në pushime në Republikën Domenikane me shoqen e saj 32-vjeçare Ivanna Boiraçuk nga Ukraina.

Një raport tha se ajo u dërgua në spital dhe vdiq më vonë nga “lëndimet serioze”.

Gazeta ruse Moskovsky Komsomolets raportoi: “Gruaja po argëtohej duke demonstruar gjokset e saj ndërsa u përplas me një pemë”. Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në një autostradë pranë Punta Cana në republikën Domenikane./a.m.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here