Video/ Gjen gruan me dashnorit në dhomën e gjumit, i bën atë që s’ua pret mendja

0
43

Gjeti gruan lakuriq me dashnorin në dhomën e gjumit, por i revoltuar i zhdepi në dru qe te dy.

Video është bërë virale në të gjithë botën. Ngjarja ka ndodhur në provincën Guanddong, në jug të Kinës.

Në pamje shihet se gruaja bën çmos të mbrojë të dashurin e saj, duke e venë shpesh trupin e saj në mes të tij dhe goditjeve të rënda nga bashkëshorti.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu