VIDEO/ Frikë dhe adrenalinë, hedhja e çmendur nga rrjeta e ngritur në kanion

0
10
Loading...

Shumë persona kanë fobi nga lartësia. Por ka edhe nga ata, që jo vetëm nuk e kanë frikë, por përkundrazi guxojnë të jenë pejsë e sporteve esktreme.

Në faqen Adrenalinë Rush në Twitter është postuar një video ku disa persona hidhen nga lartësia. Para hedhjes ata përjetojnë adrenalinën që të fal hedhja në rrjetën e litarëve e cila mbahet mes anëve të një kanioni mjaft të lartë.

Në ems është një vrimë nga ku hidhen të apasionuarit. Duket sikur rrëzohen mes shkëmbinjve por në fakt ata hidhen me parashutë.

Space Net Base Jumping 😍 pic.twitter.com/tPXgT9V0i6

— Adrenaline Rush (@Amazing_Iife) March 12, 2016

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here