Video/ Flet Kallashi: Ja për cilat gjëra jam penduar në jetë

0
38

Besimtarët myslimanë në tërë botën tashmë kanë nisur muajin e Ramazanit.

Në mesin e besimtarëve të shumtë që kanë vendosur të agjërojnë janë edhe shumë fytyra të njohura publike në vendin tone.

Atyre i është bashkangjitur edhe njëra ndër femrat më të paragjykuara të skenës shqiptare, valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi.

Gjatë këtij muaji ajo ka vendosur që t’i ndërpresë të gjitha aktivitet e saj edhe pse e pranon që nuk di edhe shumë për fenë së cilës i përket.

Përkushtimi ndaj fese ka bërë që Kallashi të pendohet për disa gjëra në jetën e saj. Po të mund të kthente kohën prapa mbase nuk do ta njihnim fare.

Përse është penduar Kallashi, dhe për çfarë do ta kthente kohën mbrapa, përgjigjet e këtyre pyetjeve i gjeni në videon e mëposhtme të emisionit më të shikuar në vend.

https://youtu.be/luidykAqdwY

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu