Video e fundit/ Aksidentohet çifti i njohur Marina dhe Getoari, ja gjendja

0
20

Çifti i njohur shqiptar ka pësuar aksident me makinë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së lënë pas.

Mësohet se reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë aksidentuar në Tiranë në zonën e njohur si ‘Pallati me Shigjeta’.

Çifti po udhëtonin me makinën e tyre Audi.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, i cili fatmirësisht ka kaluar pa pasoja. Në vendngjarje kanë mbëritur dhe focat e policisë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu