Video/ “Big Brother Albania”, banorët kryejnë marrëdhënie

0
37

Dy banorët e Big Brother, Fiorentina dhe Olsi kryen përsëri marrëdhënie.

Siç dihet kjo është një shkelje e rregullave të spektaklit.

Por megjithatë një nënë e re na ka dërguar një tjetër pamje nga mjaft afër nga ky raport. Ajo shprehet e tmerruar se si ka mundësi që skena të tilla të lejohen dhe të transmetohen në një orar që mund t’i shohin dhe fëmijët e saj. Në vijim video e cila shqetësoi këtë nënë. (JOQ)

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu