Video/ Aksidentohet çifti i njohur Marina dhe Getoari

0
21

Çifti i njohur shqiptar ka pësuar aksident me makinë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së lënë pas.

Mësohet se reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë aksidentuar në Tiranë zonën e njohur si ‘Pallati me Shigjeta.

Çifti po udhëtonin me makinën e tyre Audi.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, i cili fatmirësisht ka kaluar pa pasoja. Në vendngjarje kanë mbëritur dhe focat e policisë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu