Vendos Real Madridi, ky do të jetë portieri i tyre edicionin e ri

0
35

Keylor Navas ka fituar besimin e trajnerit Zinedine Zidane dhe presidentit Florentino Perez.

Portieri nga Kosta Rika, me paraqitjet e bërë sidomos në fund të sezonit, ka bindur Zinedine Zidanen për të vazhduar më të edhe një sezon.

Kjo ka bërë që Real Madrid të heq dorë nga nënshkrimi me portierin e Manchester United, David de Gea.

Kështu së paku shkruajnë mediet në Spanjë, që raportojnë

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu