Upss! Modeles seksi i zgidhen lidhëset e bikinit dhe… i del ‘zogu’ sheshit (FOTO)

0
26

Jennifer Nicole Lee, modelja amerikane, e konsideruar si “mbretëresha e fitnesit” ka pasur një incident shumë provokativ gjatë një dite relaksi në pishinë.

Në një moment, modeles seksi i janë zgidhur lidhëset e bikinit dhe ja… ‘zogu; i ka dalë papritur.

Kaq është dashur që paparacët të kapnin momentin brilant.

Fotot janë bërë më Majemi.

1 e 8

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu