Ups! Prezantueses së njohur i ‘shpërthen’ fustani në skenë dhe i del ‘zogu’ (FOTO)

0
25

Prezantuesja britanike, Chanelle McLeary, kishte veshur një fustan, i cili i linte shumë pak vend imagjinatës.

Nga kritikët e modës është cilësuar si një fustan shumë i guximshëm sepse mund të shpërthente dhe t’i tregonte të gjitha.

Kjo ka ndodhur në momentin që prezantuesja ka hyrë në skenë, pasi fustani i bardhë që ajo mbante veshur ka shpërthyer duke i treguar të gjitha.

Prezantuesja dikur ka qenë edhe pjesë e “Big Brotherit” dhe nuk është hera e parë që i ndodhin incidente të tilla.

Ndaj mund të themi se ajo ia ka marrë dorës tani dhe e ka kaluar me humor këtë situatë.

1 e 10

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu