Twitter përgatiti funksionin e ri

0
276
Loading...

Rrjeti i madh social, Twitter, është duke punuar në funksionin e ri.

“Bookmarking” është funksioni i cili iu mundëson përdoruesve ruajtjen e postimeve për shikim të mëvonshëm, transmeton KP.

Funksioni është ende në zhvillim dhe Tëitter ka kërkuar nga përdoruesit ide që mund të bëhen përmes hashtagëve #SaveforLater. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here