Tre ditë më parë nxori ‘zogun’ live… tani ajo vjen me foto bombastike (FOTO+18)

0
26

Prezantuesja britanike, Chanelle McLeary, e cila vetëm tre ditë më parë tronditi rrjetet sociale me fotot e incidentit që i treguan ‘zogun’ Live në spektakël, tani vjen me një foto-sesion mjaft ‘hot’.

Ajo tre ditë më parë kishte veshur një fustan, i cili i linte shumë pak vend imagjinatës.

Nga kritikët e modës është cilësuar si një fustan shumë i guximshëm sepse mund të shpërthente dhe t’i tregonte të gjitha.

Por kjo ndodhi në momentin që prezantuesja ka hyrë në skenë, pasi fustani i bardhë që ajo mbante veshur ka shpërthyer duke i treguar të gjitha ç’kishte poshtë…

Prezantuesja dikur ka qenë edhe pjesë e “Big Brotherit” dhe nuk është hera e parë që i ndodhin incidente të tilla.

1 e 20

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu