Tre dasma te Reali: Martohet Morata, Kovacic dhe Danilo (FOTO)

0
22

Te Real Madridi ka shpërthyer kriza e Cristiano Ronaldos, i cili raportohet se do të largohet prej Los Blancos.

Por, kjo nuk do të thotë se futbollistët do të duhet të ndalin aktivitetet e tyre të planifikuara kohë më parë.

Image Morata me bashkëshorten

Kështu tre lojtarë të skuadrës së madrilenëve i kanë dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar.

Alvaro Morata, Mateo Kovacic dhe Danilo i kanë dhënë fund beqarisë të shtunën, ku më i emocionuari prej tyre ishte reprezentuesi kroat Kovacic, i icili nuk mundi t’i mbaj edhe lot.

Image Mateo Kovacic me bashkëshorten

Ndryshe, Alvaro u martua me të dashurën disavjeçare Alice Campello, Kovacic me Izabel Andrijanic ndërsa Danilo kurorëzoi lidhjen me Clarice.

Image Marcelo me bashkëshorten e tij.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu