“Ti je legjendë” – Yjet e futbollit solidarizohen me dhimbjen e Buffon (GALERI)

0
23
Loading...

Nga Dybala te Casillas, e duke vazhduar me Sergio Ramos dhe Ribery.

Emrat e mëdhenj të futbollit kanë dërguar një sërë mesazhesh vlerësimi për kapitetin e kombëtares italiane.

Solidariteti vjen pas eliminimit të Italisë nga Botërori 2018.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here