Spalletti dëshpëron tifozët e Interit, lamtumirë Perisiç

0
19

Në mëngjes The Sun raportoi se Manchester United ka arritur marrëveshje me Interin për transferimin e Ivan Perisic, që besohet t’i kushtojë “Djajve të Kuq” 45.7 milionë euro.

“Ju (gazetarët) tashmë i dini të gjitha, është e qartë si drita e diellit”, ka thënë Valverde.

Këto janë fjalët e teknikut, Luciano Spalleti, në aeroport pas kthimit nga Brunico, kur është pyetur mbi të ardhmen e Ivan Perisic.

Duket se gjithçka do të përfundojë shumë shpejt dhe Perisic do t’i bashkohet Manchester Unitedit.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu