Sot, vranësira të pakta dhe mot i kthjellët

0
26
Loading...

Gjate dites se premte, 13 tetor 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete i kthjellet me vranësira të pakta, më të theksuara në pjesën jugore.

Era do te jete me drejtim Veriperëndim-Verilindje 1-16m/sek. Deti i forcës 3 me lartësi vale 1.8 metër.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 7°/24°C

Vendet e ulta 7°/26°C

Vendet bregdetare 12°/26°C /b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here