Sot supersfida Partizani-Kukësi, shiten vetëm 1 mijë bileta

0
22
Loading...

Partizani është organizator i ndeshjes së sotme me Kukësin dhe prej dy ditësh klubi ka nxjerrë në shitje biletat për këtë sfidë. Interesimi nuk ka rezultuar i lartë në dy ditët e para, pasi deri mbrëmë ishin shitur vetëm një mijë bileta.

Gjithsesi, sot pritet të ketë fluks, pasi e shkuara ka treguar se tifozët e lënë për orët e fundit pajisjen me biletë. Gjithsesi, pritet që prania e tifozëve në takimin e sotëm në “Selman Stërmasi” të jetë më madhe se një javë më parë ndaj Laçit.

a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here