Sot, mot me alternime vranësirash dhe kthjellime

0
26
Loading...

Gjate dites se hene, 18 shtator 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jeje me alternime vranesirash dhe kthjellime. Baza e reve të ulta 900metër. Priten reshje shiu te izoluara.

Era do te jete me drejtim Veriperendim -Jugperëndim 1-12m/sek. Deti i forcës 4 me lartësi vale 1.8 metër. Shikimi 10-20km.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 16°/30°C

Vendet e ulta 18 °/30°C

Vendet bregdetare 19°/27°C

/b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here