Shpenzoi 37.000 euro për ushqim e pije në Ibiza, Lionel Mesi sqaron të vërtetën

0
18

Ylli i Barcelonës, Lionel Mesi është vendosur në qendër të vëmendjes nga mediat të ndryshme për shkak të një fature, ku thuhet se argjentinasi ka shpenzuar plotë 37.300 euro për ushqim dhe pije në një lokal në Ibiza, ku janë të pëfshira 27 pica dhe 41 shishe Don Perignon.

Përmes një komenti në “Instagram” Messi ka mohuar se ka shpenzuar një shumë të tillë duke e quajtur një mënyrë idiote për të prodhuar gënjeshtra.
Mesi1-470x683
“Çfarë mënyrë për të folur idiotësira. Çfarë mënyrë për të prodhuar gënjeshtra. E ëmbla e kësaj është se njerëzit e besojnë”, ka shkruar argjentinasi.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu