Shfaqen reklamat e modelit të ri të iPad Pro

0
25

Apple filloi këtë javë duke zbuluar mjaft produkte të reja gjatë fjalimit të tyre në WWDC të hënën.

Projekti i ri iPad Pro 10.5 dhe i rikonstruktuar i iPad Pro 12.9 janë ndoshta pajisjet më të rëndësishme që morën debutim në atë rast.

Dhe sot, përpara disponueshmërisë së tyre, kompania ka vendosur të nisë një fushatë reklamimi duke theksuar tiparet e tyre më të rëndësishme.

Deri më tani, janë shfaqur dy reklama për modelet e reja të iPad Pro. Njëra fokusohet në fuqinë që të dyja paketojnë falë procesorit A10x Fusion të integruar.

Kjo siguron “një lloj të ri të fuqisë”, thotë kompania.

Reklama tjetër është në lidhje me stilolapsin stylus të Apple, i cili me sa duket ka arritur të intrigojë një përdorues të caktuar në Twitter sa që ai mori kohën për të pyetur se çfarë është kaq e rëndësishme në lidhje me të. E pra, Apple ka një përgjigje për këtë në videon e mëposhtme.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu