Seks-bomba shqiptare ‘ndez’ ishullin grek me format e saj super-seksi (FOTO)

0
54

Ish-banorja e famshme e Big Brother dhe njëkohësisht edhe modelja seksi, Françeska Jaçe, ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka treguar se aktualisht ndodhet në ishullin grek të Mikonos, ku edhe duket se ka nisur pushimet për këtë verë, që pritet të jetë shumë e nxehtë..

Franci shfaqet e veshur vetëm me bikini ngjyrë jeshile dhe e hipur në një motor me katër goma. Ndërkohë duhet theksuar se ajo duket më në formë se kurrë. Për modelja seksi duket se kanë nisur pushimet tashmë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu