Samsung zbulon ekranin rekord të gjatë e të gjerë

0
33

Samsung e ka zbuluar monitorin me ekran rekord, të gjatë e të gjerë. Samsung CHG90 quhet ky ekran që ka gjerësi 32 me 9

Monitori është aq i gjerë sa që nuk ka as ëindoës që e “rrumbullakëson” hapësirën dhe për këtë monitori duhet të ndahet në disa pjesë të desktopit.

CHG90 është pjesë e linjës së lojërave të Samsungut, ndërsa është 49 inch.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu