Sa i pafat DiCaprio! Ja femra superseksi që ka humbur (FOTO)

0
28

Ajo sapo është ndarë nga një ndër meshkujt më të famshëm në botë.

Dhe Nina Agdal Iitregoi Leonardo DiCaprios, saktësisht se çfarë ka humbur, përmes një imazhi të publikuar në Instagram.

Modelja e njohur ka shfaqur trupin e saj tejet seksi derisa ka pozuar vetëm me të brendshme të zeza në shtrat.

Ky imazh dëshmon më së miri se aktori hollivudian, përkundër famës, megjithatë, është shumë i pafat.

1 e 6

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu