Rodriguez te Chelsea?

0
22

James Rodríguez pritet të transferohet në Chelsea. Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, James Rodríguez pritet të transferohet në Chelsea gjatë kësaj vere.

Antonio Conte e dëshiron me çdo kusht yllin kolumbian, të cilin e kishte kërkuar edhe gjatë afatit kalimtar të janarit.

Kurse, edhe Real Madrid i ka dhënë dritën e gjelbër kolumbianit që të negocion për klubin e ri. Los Blancos synon që ish anëtarin e Monacos dhe Portos ta shes mes 70-80 milionë euro.

Kurse, me këto para kampioni i Evropës synon që ta transferoj yllin e ri francez, Kylian Mbappé.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu