Rikthehet sërish Queen B

0
51
Loading...

Diva e muzikës, Beyonce, e shënoi paraqitjen e parë publike që nga sjellja e binjakëve në jetë, dhe ajo dukej më bukur se kurrë.

Të enjten më 14 shtator, Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z, e ndoqën gala mbrëmjen e organizuar nga Rihanna, “Clara Lionel Foundation Diamond Ball” në New York, duke e bërë zyrtarisht paraqitjen e parë mbi qilim të kuq, që nga lindja e binjakëve Rumi dhe Sir, transmeton Express i KTV-së.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan të gjelbër i cili i tregonte format e saja perfekte të trupit, ndërsa Jay Z dukej mjaft formal dhe elegant me kostumin e tij të zi. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here