Rezarta Shkurta: Jeta ime pasi Ermal Hoxh ra në burg

0
28
Loading...

E pikërisht pika e tyre më e dobët, duket se është njeriu që u jep më shumë forcë, si Rezartës dhe Ermalit; është vajza e tyre Hera.

“Personi që na jep kurajo të dyve është vajza jonë Hera. Nuk e di nëse ajo ka arritur ta kuptojë nocionin baba! Edhe ajo ditët e para kur ndodhi ngjarja as nuk hante, as nuk flinte mirë”, tregoi e Rezarta në Pasdite në Top Channel.

E ka të pamundur të flasë gjatë pasi lotët nuk e lënë të komentojë ditët e Herës pa babain, takimet e Rezartës me bashkëshortin dhe surprizat e ditëlindjeve. E sigurtë që ai po e ndjek intervistën e saj i thotë publikisht “Te dua”.

Nuk lë pa komentuar marrëdhënien e saj me vjehrrën, duke treguar se e ndihmon me vajzën dhe se kanë një raport shumë të mirë.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here