Receta e padëgjuar, çokollatë me fara kungulli (VIDEO)

0
117
Loading...

Një ëmbëlsirë fare e lehtë dhe praktike me vetëm tri përbërës. Recetën e sjell Shije.al:

  • çokollatë e zezë (“Callebaut”)
  • kripë (“Fleur de sel”)
  • 100 gr fara kungulli

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here