Real Madrid thyen rekordin, transferon sulmues për 135 milionë euro

0
25

Real Madrid nuk dorëzohet në përpjekje për transferimin e sulmuesit të Monacos, Kylian Mbappe.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se klubi madrilen është duke përgatitur një ofertë të tretë për blerjen e yllit francez.

Real Madrid është i gatshëm të paguajë 135 milionë euro për transferimin e Mbappe në Santiago Bernabeu.

Dy oferat e para të pasuksesshme ishin nga 100 dhe 115 milionë euro.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu