Post dasma, Marina Vjollca rrëfen se pse iku nga Top Channel

0
20
Loading...

Lidhur me dasmën ne çdo gjë e kishim menduar private, por nuk e di pse doli situata jashtë kontrollit. E shijuam dasmën dhe morëm detin në këmbë”, tha Marina Vjollca. Përsa i përket programit të cilin do të moderojë, ajo tha se do të jetë spektakël muzikor i përmasave të mëdha, dhe se për këtë vendim për të kaluar nga sporti tek muzika, ndikim ka pasur edhe bashëkshorti i saj, Geti. “Lajme kanë dalë plot por unë s’do të them asgjë deri në momentin që ne do të shfaqemi në ekran, nuk do të them absolut asgjë. Por, ty po të them ekskluzivisht që do të jetë një spektakël muzikor me përmasa të mëdha. Është ndryshim i fortë nga sporti tek muzika, edhe Geti ka ndikuar, të gjithë bashkë kanë bërë që unë të dal ndryshe”, tha Marina. Lidhur me largimin nga “Top Channal” ajo tha se nuk ka asgjë personale, por vetëm profesionale. “Besoj se çdo njeri në çdo fushë të jetës ka një cikël të vetin dhe unë besoj se përfundova një cikël dhe do të nis një tjetër”, shtoi moderatorja./tvklan

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here